PRAKTILINE MEISTRIKLASS

TULEVIKU ETTEVÕTJALE

 

30 PÄEVAGA IDEEST TEOSTUSENI-

OLE ISE ENDA BRÄND

Muuda enda kirg või oskus RAHAMAGNETIKS.

KASUTADES TRANSURFINGU MEETODEID

 

HAKKA ISE ENDA REAALSUST JUHTIMA.

NING HAKKA  TEADLIKULT RAHALIST KÜLLUST VASTU VÕTMA.

 

PILET: 100.-

 

Liitu meiega juba täna, et mitte enam oodata.

00

Päeva

00

Tundi

00

Minutit

00

Sekundit

Rohkem infot.

Kas sina TEAD, mis on sinu väärtus? Rahas. 

Kui sa müüd enda toodet või enda oskust , siis sa oled selle hinna kuidagi endas määratlenud. Kui sa aga midagi veel ei müü, siis pole sa seda hinda veel loonud. Me kõik oleme ju milleski väga HEAD. Minu küsimus sulle on aga: " Palju sinu oskus mulle maksab?" Kas oskad seda hinnata? Ehk oled juba ammu mõlgutanud mõttet, et tahaks midagi ise  müüa. Tahaks midagi luua või ehk enda oskust teenusena pakkuda. Tahaks lihtsalt rohkem teenida ja enda aega ise kontrollida. Sa tead seda aga ei tea, kust alustada. SUL PUUDUB JULGUS KAAMERA EES ESINEDA JA seetõttu võimalus rohkemate inimesteni jõuda.  Ehk oled just sina see, kes on otsinud tööd ja leidnud end taas olukorras, kus sulle pakutakse miinimumpalka? Hetkel toetavad energiad uue alustamist. Sul tulebki lihtsalt võtta vastu otsus-kas nüüd või mitte kunagi. Kahtlus on sinu sees vaid seetõttu, et sa ei tea kust alustada. Sa ei pruugi teada, kuidas teha ennast või enda toodet nähtavaks ( Online kursusena-tootena ). Sa ei tea, kuidas ennast rohkem väärtustada, et sind ka rohkem hinnataks. Et saaksid hakata rohkem raha vastu võtma-on vaja teadlikult seda  transurfingu meetodeid kasutades endas ära muuta. Ma õpetan sind kasutama õigeid müügistrateegijaid ja pakkumistel õiget sõnade kasutust. See kõik ongi võimalik. See kõik on imelihtne, kui kasutad õigeid strateegijaid.

30 päevaga sa muudad enda veendumused ja teadmised edukast müügist peapeale. Sa avastad endas müüja potensiaali. Mitte miski ei tundu sulle enam võimatu.

30 päevaga liigud sa enda ideest teostuseni. 

Luban sulle seda.

 Pärast registreerimist jää ootama minult kirja, kus ma jagan sulle juhiseid edaspidistest protsessidest.

NB! Zoom LIVE hakkab toimuma 1-2x nädalas orienteeruvalt kell 19.30-20.00, kus ma vastan kõikidele Sinu küsimustele ja me arutame Sinu arengut teel. Kõik loengud ja praktikad on järelvaadatavad-kuulatavad. Mugavaks kuulamiseks telefonist soovitan alla laadida ka appi KAJABI.  

OSALEN

Külalisõpetajateks on vägevad tegijad, kes jagavad enda tarkust ka sinuga.

ROLAND TOKKO:

EDU Akadeemia üks asutajatest jagab sinuga enda tarkusi seoses kriisit välja tulemisega. Kuidas pöörata teadlikult kriis võimalusteks.

KRIS LEINATAMM:

Inspiratsiooniraamatukogu asutaja, Leinatamme Fondi loojana on see naine kõike muud, kui loobuja. Tarkust valida ennast ja järgneda inspiratsioonile jagab naine ka teiega. 

RIIN BONDER:

On Eesti esimene ja tänaseni ainus Goal Mapping coach ja koolitaja. Riin on ka kirjastuse Million Mindset üks asutajatest. Selles meistriklassis jagab naine Sinuga tarkust eesmärkide seadmisest kasutades GoalMapping strateegiat.

MARI OJASAAR:

Innovaatiline ettevõtja, kes usaldades elu ja selle ilu on loonud imelise ehtebrändi Kuma Design. Mari jagab sinuga tarkust kuidas usaldada enda sisehääle tarkust ja mitte peatuda suurema eesmärgi nimel. See on õpetus julgusest valida.

Mida oodata?

MIDA VÕTAD KAASA SELLEST MEISTRIKLASSIST:

 

1. Sa saad teadlikuks enda Brändi olemusest. ( Kellele ja mida sa müüd. Alateadlikult hakkad tunnetama ja nägema ennast selle Brändina)

2. Sa oskad kasutada õiget sõnumit enda toote või brändi müümisel. Sõnum ei ole müügisõnum vaid midagi palju suuremat ja seda teades ja praktikas kasutades ei saa sa enam iial kaotada.

3. Sa saad aru, mis on sinu tugevused ja nõrkused müües ennast või enda toodet. Sa õpid ennast väärtustama ja seeläbi julgemalt raha looma. Mitte ainult looma vaid ka küsima.

4. Sul on loodud kindlad pakkumiste strateegiad, mis ei lase sul enam kliente kaotada.

5. Hakkad looma kasumit enne, kui sul on valmis toode/bränd.

6. Teenid enda  igapäevaselt raha mitte tööd tehes vaid enda elu nautides.

7. Sa oskad kaamera ees enesekindlalt esineda ja enda müügisõnumit edastada.

8. Oskad enda toote/ teenuse eest küsida õiglast tasu. Lõpetad ohvriks olemise müüjana.

Selle meistriklassi lõpetades on sinust saanud enda firma OMANIK, mitte TÖÖTAJA.

Sa võid täna öelda, et sul puudub idee ja sa ei tea mida müüa. Ka see pole probleem.

Selles meistriklassis sa jõuad selle teadmiseni. Usalda mind-see on Fun!

30 päevaga sa muudad enda veendumused ja teadmised edukast müügist peapeale. Sa avastad endas müüja potensiaali. Mitte miski ei tundu sulle enam võimatu.

NB!  Kui sul on soov maksta ülekandega enda pangast, siis jagan sulle firma INargentum oü konto numbrit. Saad teha ülekande ja panna selgitusse " Meistriklass". 

Andmed: INargentum oü
Reg nr: 16258574
Konto nr: EE372200221076981107
Soovi korral saadame sulle ka arve.

Kui oled makse sooritanud, siis ole hea ja anna endast märku mulle kirjutades [email protected], et saaksime sulle klassi koha teha.

 

 

Kes on sulle õpetajaks?

Video Poster Image

Kui veel kolm aastat tagasi võisid mind näha teleekraanilt juhtimas mõnda sotsiaalset telesaadet, siis täna astun ma teadlikult spirituaalsel teerajal. Mind ei ole sinna keegi lükanud vaid elu ise tahtis seda. Tänaseks on saanud minust Spirituaalne õpetaja, kes omab ka rahvusvahelist Strateegilise Sekkumise Psühholoogia sertifikaati. Ma võiksin sulle ette lugeda veel mitmeid tiitleid, kuid see kõik on vaid pakend, mida sul ei ole tegelikult vaja, et enda ellu koos minuga muutust luua. Selles meistriklassis õpetan sulle strateegijaid, mida olen omandanud ja kasutanud ise juba aastaid. Olen õppinud ja ka aastaid töötanud  promo produtsendina nii Kanal 2es kui ka TV 3s. 

 

Ma kutsun sind endaga kaasa ENNAST VALIMA-OLEMA ISEENDA BRÄND.

Kinnita turvavöö!