Manifesto kaardil on sulle veel üks salajane sõnum.

Oled tõmmanud endale sõnumi Manifesto kaartidelt aga miski sinu sees ütleb, et sellel kaardil on veel sulle midagi öelda.

Sul võib olla õigus. 

Soovin saada lisasõnumeid...KOHE!

Saad sõnumeid nii kuulata kui ka vaadata.

Kõik lisasõnumid on eraldi üles filmitud ja sulle alati kättesaadav. 

Kasuta platvormi ka siis, kui vajad lihtsalt vastust enda tunnetele.

Milline tunne on sind hetkel alla neelanud?

Kõik ühes kohas.

Sa ei pea enam otsima kuidas kaarte laduda, sest kõik vajalik on ühes keskkonnas. 

 

"Tere, tänud imeliste kaartide eest. Algul ei arvanud midagi ega uskunud, kuid nüüd on igapäevaseks abilisteks. Uskumatu , aga tõsi , kuidas oma probleemse küsimuse korral tõmbad kaardipakist kolm korda ühe- ja sama kaarti. Tänud ja päikest Sinu teel!"

Tagasiside
Merle

Usalda enda sisetunnet! 

Kahtlus on kahekõne. See on justkui vaidlus sinu sisemise kriitiku ja sisemise teadlikkusega. Kui teadlik Sina teab, siis Kriitik sinu sees vaidleb vastu sellele, mida arvad et sa peaksid teadma. Kui tihti on sul tekkinud näiteks neid hetki, kus sa oled valinud Manifesto kaardi ja hakkad sellele sõnumile justkui sisemiselt vastu vaidlema? Selle kaardi on valinud Sinu Kõrgem Teadvus ja kui sa hakkad vaidlema, siis järelikult hakkad midagi enda sees eitama-alla suruma ja peitma. Ma annnan sulle nüüd võimaluse see vaidlus lõpetada ja kuulata, mis on sellel sõnumil sulle veel öelda. Saad teada, miks on just see kaart sulle selles hetkes vajalik ja kui palju saaksid kohe enda elus muuta, ja ka vastu võtta. 

Soovin saada juurdepääsu