€11,00 EUR

An account already exists with this email address. Is this you?

Sign in

Hüpnootilised unejuttude sooduspakett.

Selles pakkumises on lapsel võimalus kuulata 3 erinevat hüpnootilist unelugu ning boonusena on kaasas kolm rahustavat hüpnootilist muusikapala. Esimeses loos rändame koos lapsega kohta, kus ta saab avada ühe ukse. Selle ukse taga ootab teda keegi. See keegi on talle teejuhiks sügavasse unemaale. Teises loos sukeldume sügavale ookeani põhja. Kolmas lugu on kõige pikem. See on lugu, kus laps saab hakata ise enda lugu looma koos abistajaga. Kolmas lugu on hea juhtudeks, kui laps vajab pikemat aega uinumiseks. Lugude pikkus on 30-32 min pikk ja koosneb kahest osast. Esimeses osas läheme lapsega unemaale seiklema. Teises osas, kui laps juba magab, siis asume koos temaga alateadlikult tema hirmudest lahti laskma.
Soovitan kuulata lugusid vahelduvalt terve nädala ja kui laps soovib, siis ka kauem. Lugusid võib kuulata vaheldumisi ka teiste lugudega.
Muidugi võib juhtuda, et loo lõppu laps esimesel nädalal ei kuulegi, sest vajub sügavasse unne:)) NB! Kindlasti ärge pange lugu siis kinni. Lapse alateadvus on magades väga vastuvõtlik ja just loo teises pooles töötame lapse alateadvusega, et ta saaks vabaneda hirmudest ja sinna talletunud mustritest.
Ma soovin teile head kuulamist ja tervenemist.
Oleksin väga tänulik, kui jagaksite enda kogemust hiljem ka minuga.
Head und.
NB! ET LAPS SAAKS UINUDA, SIIS TULEKS LUGUSID KUULATA NII, ET SEE EI OLEKS LIIGA KÕVASTI.

Carmen Pritson