AVASTA LUGU, MILLEGA SÜNDISID SIIA ILMA.

 

KINDLASTI SA TEAD JUBA, ET SINU LUGU EI ALANUD SINUGA.

Sinu lugu algas sajandeid tagasi ja Lood, milles oli nii rõõmu kui ka valu-nendes on mälestused ehk koodid. Need koodid juhivad ja juhtisid sinu saatust.

Selles töötoas aitan ma sul näha läbi nelja alateadliku sõlmpunkti sinu ajaloos ehk PÕHJUSEID sinu sündimiseks. 

Me vaatame otsa sinu perekonna sõlmedele, et sa saaksid selle loo, mis sind ikka veel takistab siin ja praegu-selles elus ja selles ajas lihtsalt ära lõpetada.

Meie lugu on alanud sajandeid tagasi ja see lugu on olnud tihti ka varjus sajandeid.

Valikud, mida teed selles elus on mõjutatud sinu eelmistest valikutest. Sinu eesmärk ei ole täna tegeleda uute väljakutsetega vaid lahendada vanu. Meil ei ole ühtegi uut raskust vaid ikka need samad raskused, millega on sinu esivanemad tegelenud.

Me ei lähe sinuga eelmistesse eludesse vaid me hakkame vaatama sinu tänast elu tulemust ja takistust. Sinu sõmpunkte ja sina ise hakkad neid minu õpetustele tuginedes nägema.

Kogemused meie lapsepõlvest on meile nähtavad ja nendega tegelemine on seetõttu ka lihtsam. Palju raskem on aga jõuda nende põhjusteni, mis asuvad meie eest peidus justkui saladusena-meie esivanemate poolt hoitud saladusena. Ma õpetan sind neid saladusi nägema läbi teadliku vaatamise ja vaatlemise. Kõik vastused on sinu sees olemas, sul tuleb see raamat enda sees vaid avada.

Ma aitan sind seda raamatut lugeda aga selleks, et sellest aru saada-pead sa sellesse töötuppa tulema avatud meele ja ootuste vabalt.

  • Ma näitan sulle sinu rahaloo, suhte-ja keha SÕLMI.
  • Me joonistame sinuga sulle uue saatuseratta.
  • Loome sulle perspektiivi, mis muudab sinu laste saatust.

Töötuppa võta A4 paberid või plokk. Pane jalga soojad sokid:)))

Sinu juhendajaks selles töötoas olen mina Carmiola De Santura.

Minu missioon on aidata sinul, kui eneseteadlikust spirituaalsusest huvitunud inimesel lahti laskma enda sisemisest TAKISTUSEST, et sa saaksid astuda enda NEXT LEVELILE.

Ma olen sulle peegel, et sinu Hing näeks tõelist peegeldust enda mineviku tarkusest.

YOUR PAST LIFE WAS PREPARATION FOR THIS LIFE.

Igal kogemusel on tagajärg. Varem või hiljem peab keegi selle tagajärjega tegelema hakkama. See ei pruugi olla sina aga see võib olla sinu laps. Ta sünnib siia ilma justkui sünnipärase koodiga, millesse on kirjutatud talle pärandatud kannatused ja sellest tingitud käitumismustrid. 

KINDLASTI ON SEE TÖÖTUBA SINU ELU MUUTEV!

 Kohtumiseni juba töötoas.

NB!  Kui sul on soov maksta ülekandega enda pangast, siis jagan sulle firma INargentum oü konto numbrit. Saad teha ülekande ja panna selgitusse "Avastan enda  lugu”. 

Andmed: INargentum oü
Reg nr: 16258574
Konto nr: EE372200221076981107
Soovi korral saadame sulle ka arve.

Kui oled makse sooritanud, siis ole hea ja anna endast märku mulle kirjutades [email protected] ,et saaksime sulle klassi koha teha.

Kui soovid, siis võid maksta ka kohapeal aga anna sellest eelnevalt samuti siis teada kirjutades: [email protected]

 

 

€98,00 EUR