ONLINE SÜNDMUS: KÕIK ON VEEL VÕIMALIK. ( SALVESTUSENA)
OSTA PILET
 

Kindlasti annad ka  ka sina endale iga päev uusi lubadusi , mida loodad hakata julgelt järgima. Põhilubadused on seotud rahaga, tervisega, enesearenguga ja õnnelik olemisega.
Enamus nendest lubadustest jäävadki vaid lubadusteks. See ei pea aga nii jääma.
Me lahendame selle probleemi sinu jaoks ja koos sinuga, sest meie teame millised tehnikad tegelikult töötavad. Me teame, milliseid oskusi on sul täna vaja, et mitte enam vanadesse dogmadesse kinni jääda.
Kahe päevane sündmus - " Kõik on veel võimalik " annab Sulle võimaluse valida uued tööriistad, mis aitavad avada tulevikus uksi, mida seni oled kiivalt vältinud.
See ei ole kursus,
see ei ole seminar,
see on väljakutse, mis paneb sinu tahtejõu proovile, sest uued tööriistad tuleb leida enda seest, mitte jääda lootma, et keegi ulatab sulle need väljast.

 Sellel kahe-päevasel väljakutsel saad kogeda täiesti uskumatuid ja uudseid tehnikaid, et raketikiirusel luua endale täiesti uus identiteet!

LOOME KOOS PARIMA AASTA - PÄRISELT!

Sulle tulevad appi:

 

Carmen Pritson

Transformational Coach. RTM Meditatsioonide looja.

Carmen juhendab Sind koos tööraamatuga, kuidas disanida kogu oma aasta, saades aru, mis on takistuseks saavutamaks seda, mida soovid saavutada. Saad teada, mis on sinu vari ja mis on sinu tegelikkus. Millised on sinu mustad kastid, kuhu sa vaadata ei ole veel julgenud, kuid just seal võib peidus olla sinu täispotensiaal. Õpid päriselt lahti laskma, et saaksid hakata uut elu ehk teadlikku identiteeti looma. Saad teada, millises kehaosas on sinu kõige sügavamad blokeeringud, mis ei lase sul enda eluga edasi minna.

 

Kai Oja

Eduõpetuse juhendaja

Kai Oja õpetab fookuse hoidmist, et lõpetada otsuste edasilükkamist ja pidevat kummi venitamist

Ta edastab maailma juhtiva eduõpetaja ning inimvõimekuse esile tooja Bob Proctori õpetusi aastast 2019.
Kai räägib, kuidas seada eesmärke läbi visiooni loomise. Ta näitab, miks on oluline luua visioon ja püstitada eesmärke. Teeme koos läbi harjutused, kuidas seda teha nii, et eesmärgid ka täituvad. 
 

Jaanika Tapver

Toitumisteraapia Keskuse ja Kaalukliiniku toitumisterapeut.

Seda, et erinevad toidud mõjutavad üldist enesetunnet, meeleolu ja vaimset võimekust, märkas Jaanika juba aastaid tagasi. Katse-eksituse meetodiga õppis naine järjest rohkem aru saama, millised toidud mõjuvad kehale hästi ja millised oleks parem menüüst välja jätta. Ligi neli aastat tagasi otsustas Jaanika toitumise teemat hakata õppima teaduspõhiselt. Tänaseks on naine omandanud toitumisterapeudi diplomi ning jätkab õpinguid funktsionaalse toitumise teraapia õppes. Meie väljakutsel õpetabki Jaanika sul aru saada, miks sa ei suuda magusast loobuda või millised toiduained saaksid seda isu tervislikult rahuldada.
 

Vallo Arumäe

Rahalise vabaduse ekspert ja investor.

Vallo aitab Sul teada saada, kuidas tõsta oma majanduslikku heaolu ja jõuda rahalise vabaduseni. Koos Valloga saad aru, kus on sinu rahapuu.
 

Kaidi Karilaid.

Muutuse Katalüsaator-õnnekoolitaja.

Kaidi Karilaid vahendab Sulle enamat teadlikkust maailmast ja piiritutest võimalikkustest üle selle reaalsuse, et sina saaks luua omale elu, mis on Sinu jaoks elamist väärt.

Päevakava:

Mõlemal päeval alustame kell 11:00. Ole hea ja püüa ka salvestust vaadates arvestada sellise ajalise ruumiga. 

Päevakava: PÄEV 1.
11:00 - 12:00 Transformational Coach, Carmen Pritson
12:15 - 13:15 Eduõpetuse juhendaja, Kai Oja
13:15 - 13:45 Lõuna
13:45 - 15:15 Rahalise vabaduse ekspert ja investor, Vallo Arumäe
15.15 - 17:00 Transformational Coach, Carmen Pritson
Päev 2
11:00 - 12:00 Transformational Coach, Carmen Pritson
12:15 - 13:45 Õnnekoolitaja, Kaidi Karilaid.
13:45 - 14:15 LÕUNA
14:15 - 15:45 Toitumisterapeud, Jaanika Tapver.
15:45 - 17:00 Transformational Coach, Carmen Pritson
Ostes pileti saad sissepääsu ka suletud  Facebook gruppi, kus jagame regulaarselt väärtuslikku infot edasi.
OSTA PILET