Hüpnootilised Unejutud.

Kas sinu lapsel esineb raskusi uinumisega?

 Ehk oled ka sina üks nendest, kelle laps kõnnib öösel unes? Hakkab keset ööd vahest  hüsteeriliselt nutma? Otsib pesa vanemate keskel? Pissib ikka veel voodisse?

Tea, et sa ei ole üksi.

KUULA LUGUSID ( vaata pakkumist)

Siin on sulle võimalus kuulata ühte lugu tutvumiseks TASUTA.

Selles loos rändame koos lapsega kohta, kus ta saab avada ühe ukse. Selle ukse taga ootab teda keegi.  Lugu on 30 min pikk ja koosneb kahest osast. Esimeses osas läheme lapsega unemaale seiklema. Teises osas, kui laps juba magab, siis asume koos temaga  alateadlikult tema hirmudest lahti laskma.

Soovitan kuulata lugu terve nädala ja kui laps soovib, siis ka kauem.  Lugu võib kuulata vaheldumisi ka teiste lugudega.

Muidugi võib juhtuda, et loo lõppu laps esimesel nädalal ei kuulegi, sest ta vajub enne sügavasse unne:)) 

Ma soovin teile head kuulamist ja tervenemist.

Kuula HIRMUST vabastamise lugu VÕLUVÕTMEGA.

Hüpnootilised unejutud. ( üksikult)

Kas Sinu lapsel on  unehäire?

Kõige tavalisemad probleemid, millega vanemad lapse unehäire puhul kokku puutuvad on lapse mitte voodisse minek, mitte oma voodis magamine, öösel ärkamine, voodi märgamine, hüsteerilised nutuhood ja ka unes kõndimine.

Sellistes olukordades püüabki vanem haarata igast õlekõrrest, kuid esmalt tuleks alustada  väikestest kuid lihtsatest sammudest.

Toon siin sulle välja mõned soovitused:

1. Magama minek peaks toimuma igal õhtul samal ajal. 

2. Paar tundi enne uinumist on nutivaba. See võiks olla nn rahulik aeg, kus laps hakkab end uinakuks ette valmistama. 

3. Tuuluta tuba enne magama minemist ( väga oluline!)

4. Täna soovitan mina laste tubadest eemaldada ka peeglid. ( väga isiklik soovitus, mis tuleneb enda kogemustest.)

Oluline on jälgida, millega tegeleb sinu laps päeval. Mida vaatab nutiseadmetest ja kui palju laseb emotsioonidel end kanda neid vaadates. Tihti ei oska laps eristada valu välisest valust. Emotsioon on sama tugev ja öösel võib ta hakata neid uuesti läbi elama.Tihti võtab laps enda kanda ka vanemate valud ning siis ei tule ta öösel nende vabastamisega enam ise toime. 

Minu teadmised selles vallas on kasvanud tänu minu kahele pojale. Aastaid ei teadnud ma, mis tähendab terve öö magada. Murest sai suur vajadus teada rohkem ja teadmistest sündis vajadus hakata looma muutust.

Meie peres kasvab kaks poissi. Nende vanusevahe on 3 aastat. Mõlema pojaga olen olnud sunnitud istuma nende voodi kõrval ,sest nad lihtsalt kartsid. Kartsid pimedust, kartsid kolle, kartsid kõike. Harvad ei olnud olukorrad, kus ma lihtsalt nutsin voodi kõrval olles kaotanud nii usu, kui ka lootuse. Mäletan väga selgelt  öid, kus laps keset ööd hüsteeriliselt nutma hakkas ja kui ma proovisin teda lohutada, siis läks olukord kohati isegi hullemaks. See oli raske periood kõigile.

Jah, sul on õigus. 

See oligi nõiaring, sest minu väsimus, tüdimus ja hirm olukorra ees ei lasknudki lapsel terveneda ning rahuneda.

Ühel hetkel see kõik aga muutus.

Kui noorem poeg oli 2 aastane, toimus minu elus midagi, milleks ma tookord valmis ei olnud- järsk spirituaalne ärkamine. Kogu minu elu sai uue vormi ja tähenduse.  Hakkasin ühel õhtul alateadlikult end usaldades  rääkima lastele lugu, mis viisid nad kiiresti Teeta sagedusele. See ei olnud tavaline muinasjutt vaid hüpnootiline rännak muinasloos. Minu suureks üllatuseks jäid lapsed 5 minuti jooksul sügavalt magama. Kordasin sama tehnikat ka järgmisel ja järgmisel õhtul. 

Ime oli sündinud.

Ühel hommikul märkasin üllatusega, et ma olen maganud terve öö. Minu lapsed olid maganud terve öö. 

 Vaatamata tõsiasjale, et mitte kunagi ei mäletanud Robert ega Richard nende lugude lõppu, palusid nad ikka ja jälle just neid lugusid rääkida.

Ma saatsin nad sügavasse Delta sagedusele, et siis hakata tööle nende alateadvusega. Lõin taotlused, mis hakkasid lõhkuma nende alateadlike hirme. Mitte miski ei töötanud paremini. Juba paari nädala möödudes olid unetud ööd seljatatud. ( Kui ei ole just täiskuud, sest see mõjutab lapsi väga.)

Mis on Teeta sagedus?

Sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. Teetasagedus on muutunud teadvuse seisund, mis võimaldab meil kontakteeruda nii alateadvuse kui üliteadvusega. Selles sageduses hakkame tööle enda alateadlike mustritega. Olgu need siis hirmud, harjumused või lihtsalt tuumuskumused. See on väga sügav meditatsiooni seisund. Laps ei pea olema ärkvel, et luua muutust alateadlikult. Just selles seisundis võtab infot vastu  tema Kõrgem Teadlikkus.  Teea sageduse järgmine sagedus ongi Delta. Delta sagedusel laps magab sügavalt ja kui ta on turvaliselt ja lõdvestunult sellesse vajunud, siis on ka REM uni kindlustatud.

Kuulates Hüpnootilisi unejutte võib ka sinu laps vajuda sügavasse unne ja seda vaid 5 minuti jooksul.

Hüpnootilised unejutud on loodud mitme erineva taotlusega. Kui sinu laps kõnnib unes, siis olen loonud loo just sellest probleemist lähtuvalt.

Lood on keskmiselt 20-30 minutit. 

Esimeses pooles seikleme muinasjutus ja teises pooles, kui laps juba sügavalt magab, tegeleme tema alateadvusega. Paljud lood on loodud ka lihtsalt eesmärgil vähendada lapses pingeid, millest ta alateadlikult kinni hoiab.

Ilusaid unenägusid teile kõigile!

 

Hüpnootiliste unejuttude pakett.

( Soodushinnaga vaid 15€)

.Selles pakkumises on lapsel võimalus kuulata 3 erinevat hüpnootilist unelugu ning boonusena on kaasas kolm rahustavat hüpnootilist muusikapala. Esimeses loos rändame koos lapsega kohta, kus ta saab avada ühe ukse. Selle ukse taga ootab teda keegi. See keegi on talle teejuhiks sügavasse unemaale. Teises loos sukeldume sügavale ookeani põhja. Kolmas lugu on kõige pikem. See on lugu, kus laps saab hakata ise enda lugu looma koos abistajaga. Kolmas lugu on hea juhtudeks, kui laps vajab pikemat aega uinumiseks. Lugude pikkus on 30-32 min pikk ja koosneb kahest osast. Esimeses osas läheme lapsega unemaale seiklema. Teises osas, kui laps juba magab, siis asume koos temaga alateadlikult tema hirmudest lahti laskma. Soovitan kuulata lugusid vahelduvalt terve nädala ja kui laps soovib, siis ka kauem. Lugusid võib kuulata vaheldumisi ka teiste lugudega. Muidugi võib juhtuda, et loo lõppu laps esimesel nädalal ei kuulegi, sest vajub sügavasse unne:)) NB! Kindlasti ärge pange lugu siis kinni. Lapse alateadvus on magades väga vastuvõtlik ja just loo teises pooles töötame lapse alateadvusega, et ta saaks vabaneda hirmudest ja sinna talletunud mustritest.

3 lugu ja 3 rahustavat muusikapala on vaid hinnaga 15€.

Ma soovin teile head kuulamist ja tervenemist. Oleksin väga tänulik, kui jagaksite enda kogemust hiljem ka minuga. Head und. NB! ET LAPS SAAKS UINUDA, SIIS TULEKS LUGUSID KUULATA NII, ET SEE EI OLEKS LIIGA KÕVASTI.

SOOVIN KUULATA