RTM Meditatiivsed rännakud

@CARMEN PRITSON

Loob kehasse ja ümbritsevasse reaalsusesse  kiire muutuse.

 

Vabaned varjudest, astudes valgusesse.

Luues ühenduse enda Kõrgema Teadlikkusega., saad vabaneda EGo hirmudest.

Lõpetad ringiratast kulgemise.

Luues enda kehaga tugeva tunnetuse maa ja taeva vahel.

RTM MEDITATIONS

          @CARMEN PRITSON

Loob kehasse ja ümbritsevasse reaalsusesse  kiire muutuse.

Vabaned varjudest, astudes valgusesse.

Luues ühenduse enda Kõrgema Teadlikkusega.

Lõpetad ringiratast kulgemise.

Luues enda kehaga tugeva tunnetuse maa ja taeva vahel.

HOLOGRAMM Rännak:

Toimus 03.02.2002 Facebook Live rännakuna.

"Vabane pingetest enda kehas."

 

Südamest tänan sind Jana selle tagasisideme eest.

Minevikutrauma jääb eluks ajaks jälitama igal eluetapil. Isegi siis, kui elus on kõik suurepärane ja peaks justkui igast hetkest rõõmu tundma ning olema tänulik, ilmutab minevikus kogetud negatiivne jälg ja tuletab ennast meelde. Kooselu selle jäljega on kurnav. See jälg üritab pühkida rõõmu ja õnnetunnet ja see on pidev võitlus heatunde nimel. Kuigi nii ei tohiks tunda ja elama peab hetkes, ei ole võimalik seda jälge minevikust pühkida. Küll aga on võimalik sellega leppida, kui aru saada, miks see just nii juhtus? Tänu Sinu meditatsioonile sain vastused küsimustele, miks see jälg tekkis ja miks ta siiani eksisteerib? Sinu meditatsioon viis mineviku hetkedesse ja pani nägema olukorda teisiti, sest vastused põhjustele ilmusid mediteerides. Küllap alateadvuses olid vastused olemas, kuid nendeni jõudmine on raske tee. Meditatsioon on üks võimalus jõuda tõeni ja saada vastused painavatele küsimustele. Vaid nii saab sõlmida rahu minevikutraumaga ja kergemini elus edasi minna. Olen väga tänulik Sulle selle valgustandva meditatsiooni loomise eest!

Jana Oidermaa.

SISSEJUHATAV OSA ENNE SEISUNDIT  MUUTVAT MEDITATIIVSET RÄNNAKUT.

Ole nii hea ja kuula seda, et olla valmis järgmiseks meditatsiooniks. Saad siit juhised!

 

KIIRE SEISUNDIT MUUTEV MEDITATIIVNE RÄNNAK:

Ole nii hea ja kuula enne meditatsiooni kindlasti ka sissejuhatavat osa, et sellest endale võimas kogemus luua.

Tee seda hommikuti!

 

RTM meditatsioon:

Vabane mineviku traumast.

@Carmen Pritson

Selle meditatsiooniga on sul võimalus minna tagasi hetke, mis on mõjutanud sinu tänase päeva valikuid. Meditatsioon on hea just seetõttu, et sa ei pea ise ( oma teadliku meelega) hetkel isegi teadma, mis on see sündmus minevikust , mis sind täna alateadlikult mõjutab. Varu vaikust, aega ja võimalusel kasuta kõrvaklappe.

 

RTM meditatsioon suhte mustrite puhastamiseks:

@Carmen Pritson

Põlvnemine on justkui teatepulga üle andmine. Ei ole võimalik sündida siia ilma pagasita-puhta lehena. Me tuleme kuskilt, kus on loodud mustrid just meie sugupuu tarvis. Kõik hinged tulevad tulevad puhtas armastuse energias aga just selle energiaga tuleme siia ka oma esivanemate mustreid puhastama. Üks võimalustest nendest mustritest vabanemiseks on minna oma esivanematega kohtuma. Proovi seda RTM meditatsiooni, et puhastuda vähemalt ühest suhetega seotud mustritest. ( salvestus: Seminar- Naised )