Võimalused minuga kohtumiseks!

Sa ju tegelikult tead, mida otsid.

Tihti on nii, et sa küll tead, aga ei taha probleemidele ausalt otsa vaadata. Oled asunud mängima rolli, mis on sind lihtsalt alla neelanud. Oled kaotanud iseenda. Kuhu? Kes sa tegelikult oled? Mida sa elult soovid? Mida soovisid siis, kui sa veel ISE olid? Kelle ambitsioone ja unistusi täidad täna rohkem, kas enda või kellegi teise? Miks? 

Kuidas see segab sinu igapäevast kulgemist? Kui palju mõjutab see probleem sinu suhet? Sinu tervist? Sinu arengut? 

Sa ju tead, et see ei pea nii olema.

Kui sa minu töövahendeid usaldad, siis on sul võimalus minuga kohtuda, et luua KOHE muutus reaalsuses, millesse oled ehk kinni jäänud, sest oled  hakanud enda varje ( valu, hirmu, kahtlust ja määratlust endast) uskuma rohkem kui valgust ehk teadlikust.

Kohtumised kestavad 2h. Hind: 120€

Soovid tulla nõustamisele?

Kui sul ei ole aega või võimalust kohale tulla, siis on võiamlik broneerida aeg 60 min virtuaalseks kohtumiseks Facebook videokõnes.

Selleks, et kindlustada koht ja mitte võtta võimalust teistelt, siis tuleb sul kohtumine eelnevalt tasuda. ( 60.minutit hinnaga: 60€ )

Korraldad üritust ja sooviksid mind kõnelema?

Tänaseks päevaks olen aru saanud, et kõige enam meeldibki mulle töötada gruppidega. Ma ei ole inimene, kes tuleb pelgalt enda tarkusi jagama vaid ennekõike proovin luua ühise ruumi, kus inimesed hakkavad ise end tervendama ja enda ellu uut looma. Kas see jutt tundub sulle kuidagi liiga woo-doo? No ju siis ei ole sinu grupp veel valmis muutust vastu võtma:))

Et luua muutust, tuleb olla valmis selleks muutuseks...kas sinu grupp või publik on selleks valmis?

Kui tunned, et soovid seda muutust pakkuda, siis kirjuta: 

[email protected]