Tahad teada, kes ma olen?

Kes sa tahad, et ma oleksin? Kes ma peaksin sinu jaoks olema, et sina saaksid mind usaldada? Milline roll oleks sinu jaoks turvaline? Tea kallis sõber, et kui sa tahad midagi või kedagi määratleda, siis vaid selleks, et sul endal oleks kergem seda mõista või vastu võtta.  

Rolli muutmine.

Kes ma olen selle maailma jaoks? Olen keegi, kes on õppinud tunnetama elu erinevaid rolle. Olen õppinud nägema ja kuulma elu tõelist peegeldust läbi võngete, mida need rollid nii meis kui ka meid ümbritsevas maailmas tekitavad. Olen keegi, kes teab mida on vaja selleks, et anda sulle võimalus puhastuda. Puhastuda emotsioonidest ja tunnetest, mis ei teeni Sinu Kõrgemat Mina ehk teadlikust-algolemust. Miks on see oluline? Et sa saaksid vabamalt hingata ja tunda end ISEENDANA-sellena, kellena sündisid siia ilma. Me ei pea pidevalt olema need, kes me olla ei taha. Võime sellest rollist ka loobuda ja tunda end alasti-just nii alasti, et sinu Hing saaks ka vabamalt hingata.

ELU ILMA VARJUDETA

Minu teekond siin maal sai uue tähenduse, kui kogesin järsku ja ootamatut  Kundalini energia tõusu ehk plahvatust enda kehas. See kogemus, lõi ühenduse algallika energiatega ja muutis mind inimesena.Sain hinge tasandil ühenduse iseendaga ehk algolemusega. See transformatsioon ehk teekond on olnud raske ja ka silmi avav ja just läbi selle kogemuse mõistsin, mida olen tulnud siia ilma tegelikult tegema.

Õpetama-looma sinu seisundis kohene muutus, et sa oskaksid ise end tervendada läbi valguskeha teadlikuse, mis ongi sinu täispotensiaal. 

Miks ma räägin täna enda lugu läbi esoteerilise filtri? Ma lihtsalt ei taha enam ümarat juttu ajada. Võin ju sulle öelda, et olen Coach, kes aitab sul sinu probleemi lahendada läbi erinevate õpitud strateegiate, kuid see ongi vaid pinnapealne mula. Sinu hing on justkui sügav ookean, mille põhja tuleb sukelduda, et sinu Hing saaks vabaks-täiesti vabaks.

Kas ma saan sulle täna midagi lubada?

Jah, saan. Luban sulle seda, mida on sulle hetkel kõige rohkem vaja-kindlust, et sa oled õigel teel. Sa ju tead, mida sa tegelikult tahad. Sa ju tead, miks sul on valus ja mis tundeid endas maha tahad suruda. SA TEAD. 

Viimase kolme aastaga olen õppinud lugema ja nägema inimesi ilma, et nad peaksidmulle ennast väga avama. Esoteeriliselt nimetatakse seda energiate lugemiseks. Läbi tunnetuste olen loonud ka tööriistad, millega sa saaksid ise end tervendada ehk aidata. Olen välja töötanud RTM@ ( Rapid Transformational Meditations) meditatsioonid, mis loovad sinu kehas ja meeltes KOHESE transformatsiooni ehk muutuse sinu seisundis.  

Samuti olen välja töötanud strateegiad, mis loovad ka sinu harjumuslikus alateadvuses mustreid muutva seisundi. Miks on see oluline? Iga sinu mõte on korduv. See on harjumus. Kui tahad muuta enda elu, siis tuleb hakata muutma alateadlikult harjumuspäraseid mõtteid. Strateegiad, mis olen sinu jaoks loonud aitavad sul mõista, mis on sinu elus hetkel VALE ja mis TÕDE. 

Palju aastaid elasin ka mina vales, mida arvasin ja lootsin olema tõde. See oli pilt minust, mida hakkasin välismaailmale näitama ( luues kuvandit) ilma, et see mind ennast oleks sisemiselt toitnud.

Kallis sõber, ma ei ulata sulle kätt vaid ma tõmban su valgusesse, kus sa näed enda VARJE. Olen sulle keegi, kes saab sinu varjud lahustada, et sinu Hing saaks olla vaba ja hingata sügavamalt. Olen sulle nii teejuht, toetaja kui ka õpetaja. Tea, et sa ei pea endas kahtlema. Aitan sul olla see, kes sa peaksid olema-ILMA VARJUDETA.

Millised on võimalused minuga kohtumiseks?

Võimalusi on mitmeid, kuid hetkel olen väga pühendunud just online kursuste loomisele. Need kursused annavad sulle võimaluse ikka ja jälle tulla kohale ja kuulata endale sobival ajal loenguid, mis muudavad sinu seisundit.

Lisaks online kursustele pakun sulle võimalust liituda minu VIP nimekirjas olevate inimestega, kelle postkasti potsatab igal esmaspäeval korralik annus motivatsiooni ja inspiratsiooni, et edukalt nädalale vastu minna. Kui sa soovid olla üks nendest inimestest, siis jäta mulle siia aadress kuhu infot sulle saata.

Liitu Vip liikmetega!

Igal esmaspäeval potsatab sinu postkasti killuke motivatsiooni.